Продавець Интернет магазин Sofia — качественная обувь от производителей по самым низким ценам розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
750 відгуків

Интернет магазин Sofia — качественная обувь от производителей по самым низким ценам

+380 (67) 717-52-87
Руководство - Светлана
+380 (73) 717-52-87
Лана - отдел оформления заказов
+380 (98) 230-39-30
Cофия - отдел оформления заказов

Характеристика асортименту гумового взуття.

Характеристика асортименту гумового взуття.

Характеристика асортименту гумового взуття.

Асортимент гумового взуття менш різноманітний і класифікується за цільовим призначенням, характером використання, видами і різновидами (особливостями конструкції), статево-віковим призначенням, розмірами, методами виготовлення, матеріалом верху, фасоном і моделлю, висотою каблука.

Гумове взуття за цільовим призначенням поділяють на побутову, спортивну та виробничо-технічну (робоча). В залежності від сезону носіння розрізняють взуття весняно-осіннього призначення, літня і зимова.

Асортимент взуття весняно-осіннього призначення включає калоші, чобітки, ботики і т. д. До літнього взуття відносяться туфлі та черевики, до зимового - чобітки, ботики (переважно з текстильним верхом з вовняних і напіввовняних тканин, штучного хутра з утепленими підкладками і устілками).

Бытоваята взуття. За видами і різновидами розрізняють калоші, чоботи, чобітки, черевики і туфлі.

Калоші. Звичайні, призначені для надягання на шкіряну і валяне взуття; високі, що закривають всю тильну частину стопи і кісточки, для надягання безпосередньо на ногу; напів-високі, доходять до кісточки і закривають значну частину тильного боку стопи, для надягання на панчохи, шкарпетки, а також на валяне взуття або унті, їх виготовляють із застосуванням трикотажного полотна з начосом або без нього, а також вовняної байки.

Калоші випускають чорного кольору, лаковані (за винятком клейових без підшивки для валяного взуття) для всіх статево-вікових груп населення.

Чоботи - взуття, що надягається безпосередньо на ногу, а рибальські закривають стегно і мають надставку до халяв. Випускаються чорного кольору, з накладними формованими підборами, виготовленими методами формування або окислення. Для підкладки чобіт використовують бумазею-корд, саржу, трикотажну бавовняну трубку ластикового переплетення і т. д. Випускають чоловічі і жіночі чоботи.

Чоботи надягають безпосередньо на ногу. Виготовляються цільно-гумовими, з полівінілхлориду або з текстильним верхом на підкладці з трикотажного полотна з начосом, шерстяної байки або штучного хутра з вкладний утеплювальній устілкою. Вони бувають лаковані або без лакованої плівки, з різними прикрасами - бордюрами, тисненням, аплікаціями та з халявами різної висоти. Текстильні чобітки виготовляють без застібки і з застібкою - „блискавкою", зі шнурками.

Для поліпшення гігієнічних властивостей чобітки з ПВХ - пластизолю комплектуються утепленими вкладними панчохами з тришарового матеріалу (штучне хутро, дубльоване поропластом і трикотажним капроновим полотном) і матеріалами з капронової тканини, затягуються шнурками.

Взуття з ПВХ має високі експлуатаційні та гігієнічні властивості, пройшла випробування в умовах інтенсивних механічних і фізичних навантажень у різних кліматичних умовах.

Призначена для використання на садових ділянках, в сільському господарстві, при роботах в умовах підвищеної вологості, в холодну пору року.

Взуття різнобічного застосування - для захисту від води, загальновиробничих забруднень та слабких розчинів агресивних середовищ. Стійке до розчинів кислот і лугів, концентрацією не більше 20%, має стійкість до масел і жирів органічного і неорганічного походження.

Взуття призначене для рибалок і мисливців, захищає від вологи, може експлуатуватися в різних умовах - виготовляється із застосуванням еластичного, морозостійкого ПВХ. Калоші на валянки, призначені для захисту валяного взуття від води і загальновиробничих забруднень.

Туфлі випускають з верхом з бавовняних тканин і цільно - гумові, з жорсткими або напівжорсткими задниками, на підошві з пористої, непористої або шкіряно - подібної гуми. Цільно-гумові туфлі по конструкції подібні калош і виготовляються з лакованої гуми на підкладці з бавовняного трикотажного полотна з начосом. Туфлі мають низькі і середні накладні формовані підбори, прикраси у вигляді бордюрів, шнурівки.

Гумово-текстильні туфлі виготовляють з дубльованих текстильних матеріалів різного покрою, окантовкою з текстильних деталей, на рифлених гумових підошвах з підборами. Для верху використовують бавовняну замшу, вельветон, підлозі оксамит т. д.

За статево-віковим призначенням гумове взуття ділять на чоловічу, жіночу, підліткову, шкільну для дівчаток і хлопчиків, дівоча, дитяча і для немовлят. Для позначення розмірів гумового взуття прийнято метричну систему нумерації, згідно якої розмір взуття визначає довжину стопи в міліметрах.

За методом виготовлення розрізняють гумове взуття штамповане, що формується, литий під тиском, рідкого формування.

За матеріалом верху взуття з полівінілхлориду, а також з текстильним верхом.

Фасон гумового взуття визначається формою його носка, а також формою і висотою каблука.

В залежності від форми носка розрізняють взуття з вузьким, широким, тупим, круглим і напівкруглим носком. Модель гумового взуття визначається конструкцією верху, наявністю прикрас, видом застібки. Основними видами прикрас тиснення, бордюри, отвороти, декоративні клапани, аплікації, а також кільця, пряжки і т. д. Крім того, для прикраси використовують декоративну і функціональну фурнітуру: пряжки - затискачі, пряжки-засувки, петлі для шнурків, пряжки з кріпленням на кнопки, застібки -„блискавка".

По висоті каблука розрізняють взуття з потовщенням в п'ятковій частині (набійкою), низькими, середніми, високими підборами. Висота низьких каблуків - 25 мм, середніх - 25 - 40, високих - більше 45 мм. На високому каблуці виготовляється тільки жіноче взуття, дівоче - на середньому.

Спортивне взуття призначене для занять фізкультурою і спортом, а також активного відпочинку. Його виготовляють з верхом із тканин, переважно з дубльованої двошарової кирзи, а також із джинсової тканини з гумовими обсоюзками, окантовкою деталей верху, на бочках із шнурівкою або гумкою на підйомі. Суцільно штам - повними випускають тільки туфлі купальні. Виготовляють таке взуття клейовим або формованим методами.

Для усунення ковзання гумових підошов застосовують металеві і гумові шини різної конфігурації, знімні металеві пластинки (у взутті для альпіністів), волокнисті наповнювачі.

 

Вимоги до якості та перевірка якості і дефекти гумового і полімерного взуття.

 

Гумовій взуття приймають партіями. Партія - добове виготовлення виробів, що супроводжуються одним документом про якість. Для проведення фізико-механічних випробувань відбирають 0,05 % від партії, але не менше двох пар; для молодіжного, дитячого і шкільного взуття - 0,1 %, але не менше чотирьох пар.

Взуття вважається якісним, якщо воно за всіма показниками відповідає вимогам документації. У разі незадовільного результату за будь-якими показниками проводять повторне випробування. Якщо взуття хоча б за одним показником не відповідає нормам стандарту, воно визнається неякісним.

У торговельних організаціях шляхом зовнішнього огляду проводять вибіркову перевірку сортності. Суцільну перевірку здійснюють при розходженні фактичної сортності за даними заводу-виробника.

Взуття повинна виготовлятися за технічним регламентом, конструкційної карті і зразками-еталонами, затвердженими в установленому порядку.

Матеріали, що застосовуються для дитячого і мало дитячого взуття повинні бути узгоджені з Міністерством охорони здоров'я.

Цільно-гумова і суцільно полімерне взуття, а також деталі з цих матеріалів і місця їх з'єднання в комбінованій взуття повинна бути водонепроникними.

Лакова плівка лакової взуття повинна бути сухою, блискучою, свіжою, не давати тріщин при розтягуванні гуми або пластизолю на 20%.

Взуття повинне бути ліворуч. Всі однойменні деталі повинні бути однаковими за формою, розміром і розташуванням.

У гумового і полімерного взуття недопустимі дефекти, які впливають на експлуатаційні властивості взуття.

Гумове взуття приймають партіями. Партія - добове виготовлення виробів, що супроводжуються одним документом про якість. Для проведення випробувань відбирають 0,05% від партії, але не менше двох пар.

Взуття вважається якісним, якщо вона за всіма показниками відповідає вимогам документації. У разі незадовільного результату забудь-якими показниками проводять повторне випробування на подвійній кількості зразків. Якщо взуття хоча б за одним показником не відповідає нормам стандарту, воно визнається неякісним.

Гумове взуття, за винятком формових чобіт, туфель, а також спортивного взуття, яке на сорти не підрозділяють, випускають двох сортів. При встановленні сорту враховують характер дефекту, його розмір і розміщення. Загальна кількість дефектів повинно бути не більше трьох на кожному виробі.

В гумовому взутті не допускаються непарність, тобто невідповідність жодній іншій півпари за розміром, формою, кольором, товщиною деталей; липкість лакової плівки, виступання сірки, механічні пошкодження, відхилення деталей верху, розбіжність підкладки з кольоровою устілкою, запресовані складки на підкладці і т. д.

Гумове взуття, що не відповідає вимогам 2-го сорту, а формовані туфлі, чоботи, спортивне взуття - вимогам стандарту, переводяться в шлюб.

При виявленні прихованих дефектів під час транспортування або зберігання встановлено гарантійний строк обміну неякісного взуття: для клеєних калош - 12 міс. Гарантійний термін носіння при дотриманні правил догляду та експлуатації - 3 міс. з моменту їх продажу; для формованих чобіт гарантійний термін складає 12 міс.; аналогічні терміни зберігання взуття з текстильним верхом при гарантійні терміни носіння 2,5 міс. з дня їх продажу.

Зберігання. Гумове та полімерне взуття слід при температурі від 0 до +25*С на відстані не менше 1м від тепло випромінюючих приладів. Взуття повинно бути захищене від дії прямих променів, не піддаватися впливу бензину та інших речовин, що шкідливо впливають на гуму і полімери.

Виробник гарантує відповідність взуття вимогам нормативного документа при дотриманні правил транспортування, зберігання і експлуатації. Гарантійні терміни зберігання гумового і полімерного взуття - 12 місяців від дня виготовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner